Споредете до 4 продукти:

Zeetex SU5000 Max 225/65 R17 102H

Zeetex

Zeetex SU5000 Max225/65 R17 102H

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Летни
Производител:
Zeetex
Ширина:
225
Висина:
65
Конструкција:
R
Дијаметар:
17
Индекс на товар:
102
Индекс на брзина:
H
EAN:
6290300098171
ЕУ Етикета:
B
B
69 dB

Највисока цена:  139,3 €

Цена по парче

139,3 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  0,01 €

Назад кон врвот