Споредете до 4 продукти:

Zeetex SU1000 vmf 255/55 R18 109W

Zeetex

Zeetex SU1000 vmf255/55 R18 109W

Тип на возило:
SUV
Употреба:
Гуми за сите терени
Производител:
Zeetex
Ширина:
255
Висина:
55
Конструкција:
R
Дијаметар:
18
Индекс на товар:
109
Индекс на брзина:
W
EAN:
6290300035350
ЕУ Етикета:
B
B
73 dB

Највисока цена:  140,4 €

Цена по парче

140,4 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  0,01 €

Назад кон врвот