Споредете до 4 продукти:

Zeetex SU1000 vmf 235/65 R17 108V

Zeetex

Zeetex SU1000 vmf235/65 R17 108V

Тип на возило:
SUV
Употреба:
Гуми за сите терени
Производител:
Zeetex
Ширина:
235
Висина:
65
Конструкција:
R
Дијаметар:
17
Индекс на товар:
108
Индекс на брзина:
V
EAN:
6290300035602
ЕУ Етикета:
C
B
72 dB

Највисока цена:  115,5 €

Цена по парче

115,5 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  0,01 €

Назад кон врвот