Споредете до 4 продукти:

Zeetex SU1000 vmf 235/60 R18 107W

Zeetex

Zeetex SU1000 vmf235/60 R18 107W

Тип на возило:
SUV
Употреба:
Гуми за сите терени
Производител:
Zeetex
Ширина:
235
Висина:
60
Конструкција:
R
Дијаметар:
18
Индекс на товар:
107
Индекс на брзина:
W
EAN:
6290300035657
ЕУ Етикета:
B
B
72 dB

Највисока цена:  118,6 €

Цена по парче

118,6 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  0,01 €

Назад кон врвот