Споредете до 4 продукти:

Zeetex SU1000 vmf 215/65 R16 102V

Zeetex

Zeetex SU1000 vmf215/65 R16 102V

Тип на возило:
SUV
Употреба:
Гуми за сите терени
Производител:
Zeetex
Ширина:
215
Висина:
65
Конструкција:
R
Дијаметар:
16
Индекс на товар:
102
Индекс на брзина:
V
EAN:
6290300035800
ЕУ Етикета:
C
C
72 dB

Највисока цена:  107,1 €

Цена по парче

107,1 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  0,01 €

Назад кон врвот