Споредете до 4 продукти:

Zeetex SU1000 275/45 R20 110V

Zeetex

Zeetex SU1000275/45 R20 110V

Тип на возило:
SUV
Употреба:
Гуми за сите терени
Производител:
Zeetex
Ширина:
275
Висина:
45
Конструкција:
R
Дијаметар:
20
Индекс на товар:
110
Индекс на брзина:
V
EAN:
6290300035305
ЕУ Етикета:
C
B
72 dB

Највисока цена:  164,6 €

Цена по парче

164,6 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  16,31 €

Назад кон врвот