Споредете до 4 продукти:

Zeetex SU1000 255/50 R19 107W

Zeetex

Zeetex SU1000255/50 R19 107W

Тип на возило:
SUV
Употреба:
Гуми за сите терени
Производител:
Zeetex
Ширина:
255
Висина:
50
Конструкција:
R
Дијаметар:
19
Индекс на товар:
107
Индекс на брзина:
W
EAN:
6290300035404
ЕУ Етикета:
C
B
73 dB

Највисока цена:  136,4 €

Цена по парче

136,4 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  22,53 €

Назад кон врвот