Споредете до 4 продукти:

Zeetex SU1000 235/55 R18 104V

Zeetex

Zeetex SU1000235/55 R18 104V

Тип на возило:
SUV
Употреба:
Гуми за сите терени
Производител:
Zeetex
Ширина:
235
Висина:
55
Конструкција:
R
Дијаметар:
18
Индекс на товар:
104
Индекс на брзина:
V
EAN:
6290300035251
ЕУ Етикета:
C
B
71 dB

Највисока цена:  117,5 €

Цена по парче

117,5 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  0,01 €

Назад кон врвот