Споредете до 4 продукти:

Zeetex SU1000 215/55 R18 99V

Zeetex

Zeetex SU1000215/55 R18 99V

Тип на возило:
SUV
Употреба:
Гуми за сите терени
Производител:
Zeetex
Ширина:
215
Висина:
55
Конструкција:
R
Дијаметар:
18
Индекс на товар:
99
Индекс на брзина:
V
EAN:
6290300035701
ЕУ Етикета:
C
C
72 dB

Највисока цена:  115,9 €

Цена по парче

115,9 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  8,16 €

Назад кон врвот