Споредете до 4 продукти:

Zeetex HT5000 Max 245/65 R17 111H

Zeetex

Zeetex HT5000 Max245/65 R17 111H

Тип на возило:
SUV
Употреба:
Гуми за сите терени
Производител:
Zeetex
Ширина:
245
Висина:
65
Конструкција:
R
Дијаметар:
17
Индекс на товар:
111
Индекс на брзина:
H
EAN:
6290300098218
ЕУ Етикета:
C
B
72 dB

Највисока цена:  147,6 €

Цена по парче

147,6 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  0,01 €

Назад кон врвот