Споредете до 4 продукти:

Zeetex HT1000 vmf 265/65 R17 112V

Zeetex

Zeetex HT1000 vmf265/65 R17 112V

Тип на возило:
SUV
Употреба:
Гуми за сите терени
Производител:
Zeetex
Ширина:
265
Висина:
65
Конструкција:
R
Дијаметар:
17
Индекс на товар:
112
Индекс на брзина:
V
EAN:
6290300210207
ЕУ Етикета:
C
C
71 dB

Највисока цена:  163 €

Цена по парче

163 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  16,31 €

Назад кон врвот