Споредете до 4 продукти:

Zeetex HT1000 vmf 245/70 R16 111H

Zeetex

Zeetex HT1000 vmf245/70 R16 111H

Тип на возило:
SUV
Употреба:
Гуми за сите терени
Производител:
Zeetex
Ширина:
245
Висина:
70
Конструкција:
R
Дијаметар:
16
Индекс на товар:
111
Индекс на брзина:
H
EAN:
6290300021060
ЕУ Етикета:
C
C
71 dB

Највисока цена:  123,7 €

Цена по парче

123,7 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  0,01 €

Назад кон врвот