Споредете до 4 продукти:

Zeetex HT1000 235/75 R15 105H

Zeetex

Zeetex HT1000235/75 R15 105H

Тип на возило:
SUV
Употреба:
Гуми за сите терени
Производител:
Zeetex
Ширина:
235
Висина:
75
Конструкција:
R
Дијаметар:
15
Индекс на товар:
105
Индекс на брзина:
H
EAN:
6290300210306
ЕУ Етикета:
E
C
71 dB

Највисока цена:  145,9 €

Цена по парче

145,9 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  7,88 €

Назад кон врвот