Споредете до 4 продукти:

Zeetex HT1000 225/65 R17 102V

Zeetex

Zeetex HT1000225/65 R17 102V

Тип на возило:
SUV
Употреба:
Гуми за сите терени
Производител:
Zeetex
Ширина:
225
Висина:
65
Конструкција:
R
Дијаметар:
17
Индекс на товар:
102
Индекс на брзина:
V
EAN:
6290300210702
ЕУ Етикета:
E
C
71 dB

Највисока цена:  114,2 €

Цена по парче

114,2 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  0,01 €

Назад кон врвот