Споредете до 4 продукти:

Zeetex HT1000 215/70 R16 100H

Zeetex

Zeetex HT1000215/70 R16 100H

Тип на возило:
SUV
Употреба:
Гуми за сите терени
Производител:
Zeetex
Ширина:
215
Висина:
70
Конструкција:
R
Дијаметар:
16
Индекс на товар:
100
Индекс на брзина:
H
EAN:
6290300060246
ЕУ Етикета:
E
C
71 dB

Највисока цена: 

Назад кон врвот