Споредете до 4 продукти:

Zeetex HP6000 Max 255/40 R20 101Y

Zeetex HP6000 Max 255/40 R20 101Y
Zeetex

Zeetex HP6000 Max255/40 R20 101Y

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Летни
Производител:
Zeetex
Ширина:
255
Висина:
40
Конструкција:
R
Дијаметар:
20
Индекс на товар:
101
Индекс на брзина:
Y
EAN:
6290300097396
ЕУ Етикета:
C
B
71 dB

Највисока цена:  165,6 €

Цена по парче

165,6 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  11,89 €

Назад кон врвот