Споредете до 4 продукти:

Zeetex HP6000 Eco 255/40 ZR19 100Y

Zeetex

Zeetex HP6000 Eco255/40 ZR19 100Y

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Летни
Производител:
Zeetex
Ширина:
255
Висина:
40
Конструкција:
ZR
Дијаметар:
19
Индекс на товар:
100
Индекс на брзина:
Y
EAN:
6290300065067
ЕУ Етикета:
C
B
72 dB

Највисока цена:  114,3 €

Цена по парче

114,3 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  0,01 €

Назад кон врвот