Споредете до 4 продукти:

Zeetex HP6000 Eco 245/45 R18 100Y

Zeetex

Zeetex HP6000 Eco245/45 R18 100Y

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Летни
Производител:
Zeetex
Ширина:
245
Висина:
45
Конструкција:
R
Дијаметар:
18
Индекс на товар:
100
Индекс на брзина:
Y
EAN:
6290300065043
ЕУ Етикета:
C
B
71 dB

Највисока цена:  131,4 €

Цена по парче

131,4 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  22,62 €

Назад кон врвот