Споредете до 4 продукти:

Zeetex HP6000 Eco 245/40 R18 97Y

Zeetex

Zeetex HP6000 Eco245/40 R18 97Y

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Летни
Производител:
Zeetex
Ширина:
245
Висина:
40
Конструкција:
R
Дијаметар:
18
Индекс на товар:
97
Индекс на брзина:
Y
EAN:
6290300065036
ЕУ Етикета:
C
B
71 dB

Највисока цена:  115,1 €

Цена по парче

115,1 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  11,27 €

Назад кон врвот