Споредете до 4 продукти:

Zeetex HP6000 Eco 235/60 R18 103H

Zeetex

Zeetex HP6000 Eco235/60 R18 103H

Тип на возило:
SUV
Употреба:
Гуми за сите терени
Производител:
Zeetex
Ширина:
235
Висина:
60
Конструкција:
R
Дијаметар:
18
Индекс на товар:
103
Индекс на брзина:
H
EAN:
6290300065449
ЕУ Етикета:
C
B
71 dB

Највисока цена:  152,5 €

Цена по парче

152,5 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  7,88 €

Назад кон врвот