Споредете до 4 продукти:

Zeetex HP6000 Eco 235/55 R18 104W

Zeetex

Zeetex HP6000 Eco235/55 R18 104W

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Летни
Производител:
Zeetex
Ширина:
235
Висина:
55
Конструкција:
R
Дијаметар:
18
Индекс на товар:
104
Индекс на брзина:
W
EAN:
6290300065432
ЕУ Етикета:
C
B
71 dB

Највисока цена:  112,9 €

Цена по парче

112,9 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  0,01 €

Назад кон врвот