Споредете до 4 продукти:

Zeetex HP6000 Eco 235/50 R18 101W

Zeetex

Zeetex HP6000 Eco235/50 R18 101W

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Летни
Производител:
Zeetex
Ширина:
235
Висина:
50
Конструкција:
R
Дијаметар:
18
Индекс на товар:
101
Индекс на брзина:
W
EAN:
6290300065418
ЕУ Етикета:
C
B
71 dB

Највисока цена:  131 €

Цена по парче

131 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  16,31 €

Назад кон врвот