Споредете до 4 продукти:

Zeetex HP6000 Eco 235/45 R18 98W

Zeetex

Zeetex HP6000 Eco235/45 R18 98W

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Летни
Производител:
Zeetex
Ширина:
235
Висина:
45
Конструкција:
R
Дијаметар:
18
Индекс на товар:
98
Индекс на брзина:
W
EAN:
6290300065029
ЕУ Етикета:
C
B
71 dB

Највисока цена:  105,3 €

Цена по парче

105,3 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  0,01 €

Назад кон врвот