Споредете до 4 продукти:

Zeetex HP6000 Eco 235/35 R19 91W

Zeetex

Zeetex HP6000 Eco235/35 R19 91W

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Летни
Производител:
Zeetex
Ширина:
235
Висина:
35
Конструкција:
R
Дијаметар:
19
Индекс на товар:
91
Индекс на брзина:
W
EAN:
6290300065050
ЕУ Етикета:
C
B
71 dB

Највисока цена:  100,7 €

Цена по парче

100,7 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  11,32 €

Назад кон врвот