Споредете до 4 продукти:

Zeetex HP6000 Eco 225/60 R17 99H

Zeetex

Zeetex HP6000 Eco225/60 R17 99H

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Летни
Производител:
Zeetex
Ширина:
225
Висина:
60
Конструкција:
R
Дијаметар:
17
Индекс на товар:
99
Индекс на брзина:
H
EAN:
6290300065388
ЕУ Етикета:
C
B
71 dB

Највисока цена:  122,7 €

Цена по парче

122,7 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  11,27 €

Назад кон врвот