Споредете до 4 продукти:

Zeetex HP6000 Eco 225/55 R16 95W

Zeetex

Zeetex HP6000 Eco225/55 R16 95W

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Летни
Производител:
Zeetex
Ширина:
225
Висина:
55
Конструкција:
R
Дијаметар:
16
Индекс на товар:
95
Индекс на брзина:
W
EAN:
6290300065364
ЕУ Етикета:
C
B
71 dB

Највисока цена:  97,6 €

Цена по парче

97,6 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  11,27 €

Назад кон врвот