Споредете до 4 продукти:

Zeetex HP6000 Eco 225/45 R17 94Y

Zeetex

Zeetex HP6000 Eco225/45 R17 94Y

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Летни
Производител:
Zeetex
Ширина:
225
Висина:
45
Конструкција:
R
Дијаметар:
17
Индекс на товар:
94
Индекс на брзина:
Y
EAN:
6290300064916
ЕУ Етикета:
C
B
71 dB

Највисока цена:  104,2 €

Цена по парче

104,2 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  3,94 €

Назад кон врвот