Споредете до 4 продукти:

Zeetex HP6000 Eco 225/40 R18 92Y

Zeetex

Zeetex HP6000 Eco225/40 R18 92Y

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Летни
Производител:
Zeetex
Ширина:
225
Висина:
40
Конструкција:
R
Дијаметар:
18
Индекс на товар:
92
Индекс на брзина:
Y
EAN:
6290300064985
ЕУ Етикета:
C
B
71 dB

Највисока цена:  99,8 €

Цена по парче

99,8 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  11,32 €

Назад кон врвот