Споредете до 4 продукти:

Zeetex HP6000 Eco 215/60 R17 96H

Zeetex

Zeetex HP6000 Eco215/60 R17 96H

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Летни
Производител:
Zeetex
Ширина:
215
Висина:
60
Конструкција:
R
Дијаметар:
17
Индекс на товар:
96
Индекс на брзина:
H
EAN:
6290300065371
ЕУ Етикета:
C
B
71 dB

Највисока цена:  112 €

Цена по парче

112 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  5,91 €

Назад кон врвот