Споредете до 4 продукти:

Zeetex HP6000 Eco 215/55 R18 99W

Zeetex

Zeetex HP6000 Eco215/55 R18 99W

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Летни
Производител:
Zeetex
Ширина:
215
Висина:
55
Конструкција:
R
Дијаметар:
18
Индекс на товар:
99
Индекс на брзина:
W
EAN:
6290300064978
ЕУ Етикета:
C
B
71 dB

Највисока цена:  99,7 €

Цена по парче

99,7 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  11,27 €

Назад кон врвот