Споредете до 4 продукти:

Zeetex HP6000 Eco 215/55 R17 98W

Zeetex

Zeetex HP6000 Eco215/55 R17 98W

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Летни
Производител:
Zeetex
Ширина:
215
Висина:
55
Конструкција:
R
Дијаметар:
17
Индекс на товар:
98
Индекс на брзина:
W
EAN:
6290300064909
ЕУ Етикета:
C
B
71 dB

Највисока цена:  124,1 €

Цена по парче

124,1 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  7,88 €

Назад кон врвот