Споредете до 4 продукти:

Zeetex HP6000 Eco 215/55 R16 97V

Zeetex

Zeetex HP6000 Eco215/55 R16 97V

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Летни
Производител:
Zeetex
Ширина:
215
Висина:
55
Конструкција:
R
Дијаметар:
16
Индекс на товар:
97
Индекс на брзина:
V
EAN:
6290300065357
ЕУ Етикета:
C
B
71 dB

Највисока цена:  89,1 €

Цена по парче

89,1 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  0,01 €

Назад кон врвот