Споредете до 4 продукти:

Zeetex HP6000 Eco 215/50 R17 95W

Zeetex

Zeetex HP6000 Eco215/50 R17 95W

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Летни
Производител:
Zeetex
Ширина:
215
Висина:
50
Конструкција:
R
Дијаметар:
17
Индекс на товар:
95
Индекс на брзина:
W
EAN:
6290300064893
ЕУ Етикета:
C
B
71 dB

Највисока цена:  103,6 €

Цена по парче

103,6 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  0,01 €

Назад кон врвот