Споредете до 4 продукти:

Zeetex HP6000 Eco 215/45 R18 93W

Zeetex

Zeetex HP6000 Eco215/45 R18 93W

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Летни
Производител:
Zeetex
Ширина:
215
Висина:
45
Конструкција:
R
Дијаметар:
18
Индекс на товар:
93
Индекс на брзина:
W
EAN:
6290300065395
ЕУ Етикета:
C
B
71 dB

Највисока цена:  90,1 €

Цена по парче

90,1 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  0,01 €

Назад кон врвот