Споредете до 4 продукти:

Zeetex HP6000 Eco 205/55 R17 95W

Zeetex

Zeetex HP6000 Eco205/55 R17 95W

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Летни
Производител:
Zeetex
Ширина:
205
Висина:
55
Конструкција:
R
Дијаметар:
17
Индекс на товар:
95
Индекс на брзина:
W
EAN:
6290300064886
ЕУ Етикета:
C
B
71 dB

Највисока цена: 

Назад кон врвот