Споредете до 4 продукти:

Zeetex HP6000 Eco 205/50 R17 93W

Zeetex

Zeetex HP6000 Eco205/50 R17 93W

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Летни
Производител:
Zeetex
Ширина:
205
Висина:
50
Конструкција:
R
Дијаметар:
17
Индекс на товар:
93
Индекс на брзина:
W
EAN:
6290300064879
ЕУ Етикета:
C
B
71 dB

Највисока цена:  100,4 €

Цена по парче

100,4 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  8,16 €

Назад кон врвот