Споредете до 4 продукти:

Zeetex HP6000 Eco 205/40 R17 84W

Zeetex

Zeetex HP6000 Eco205/40 R17 84W

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Летни
Производител:
Zeetex
Ширина:
205
Висина:
40
Конструкција:
R
Дијаметар:
17
Индекс на товар:
84
Индекс на брзина:
W
EAN:
6290300064855
ЕУ Етикета:
E
B
71 dB

Највисока цена:  91,7 €

Цена по парче

91,7 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  11,32 €

Назад кон врвот