Споредете до 4 продукти:

Zeetex HP6000 Eco 195/50 R16 88V

Zeetex

Zeetex HP6000 Eco195/50 R16 88V

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Летни
Производител:
Zeetex
Ширина:
195
Висина:
50
Конструкција:
R
Дијаметар:
16
Индекс на товар:
88
Индекс на брзина:
V
EAN:
6290300065326
ЕУ Етикета:
E
B
71 dB

Највисока цена:  74,8 €

Цена по парче

74,8 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  6,58 €

Назад кон врвот