Споредете до 4 продукти:

Zeetex HP5000 Max 275/70 R16 111H

Zeetex

Zeetex HP5000 Max275/70 R16 111H

Тип на возило:
SUV
Употреба:
Гуми за сите терени
Производител:
Zeetex
Ширина:
275
Висина:
70
Конструкција:
R
Дијаметар:
16
Индекс на товар:
111
Индекс на брзина:
H
EAN:
6290300098249
ЕУ Етикета:
C
C
72 dB

Највисока цена:  167,6 €

Цена по парче

167,6 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  0,01 €

Назад кон врвот