Споредете до 4 продукти:

Zeetex HP5000 Max 265/35 R20 99Y

Zeetex

Zeetex HP5000 Max265/35 R20 99Y

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Летни
Производител:
Zeetex
Ширина:
265
Висина:
35
Конструкција:
R
Дијаметар:
20
Индекс на товар:
99
Индекс на брзина:
Y
EAN:
6290300097433
ЕУ Етикета:
C
B
71 dB

Највисока цена: 

Назад кон врвот