Споредете до 4 продукти:

Zeetex HP5000 Max 265/30 R19 93Y

Zeetex

Zeetex HP5000 Max265/30 R19 93Y

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Летни
Производител:
Zeetex
Ширина:
265
Висина:
30
Конструкција:
R
Дијаметар:
19
Индекс на товар:
93
Индекс на брзина:
Y
EAN:
6290300097402
ЕУ Етикета:
C
B
71 dB

Највисока цена:  148,6 €

Цена по парче

148,6 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  5,95 €

Назад кон врвот