Споредете до 4 продукти:

Zeetex HP5000 Max 245/35 R21 96Y

Zeetex

Zeetex HP5000 Max245/35 R21 96Y

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Летни
Производител:
Zeetex
Ширина:
245
Висина:
35
Конструкција:
R
Дијаметар:
21
Индекс на товар:
96
Индекс на брзина:
Y
EAN:
6290300097273
ЕУ Етикета:
C
B
70 dB

Највисока цена:  177,8 €

Цена по парче

177,8 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  0,01 €

Назад кон врвот