Споредете до 4 продукти:

Zeetex HP3001 VFM 275/35 R20 102W

Zeetex

Zeetex HP3001 VFM275/35 R20 102W

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Летни
Производител:
Zeetex
Ширина:
275
Висина:
35
Конструкција:
R
Дијаметар:
20
Индекс на товар:
102
Индекс на брзина:
W
EAN:
6290300301066
ЕУ Етикета:
D
C
73 dB

Највисока цена:  158,9 €

Цена по парче

158,9 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  16,31 €

Назад кон врвот