Споредете до 4 продукти:

Zeetex HP3000 275/45 R21 110W

Zeetex

Zeetex HP3000275/45 R21 110W

Тип на возило:
SUV
Употреба:
Гуми за сите терени
Производител:
Zeetex
Ширина:
275
Висина:
45
Конструкција:
R
Дијаметар:
21
Индекс на товар:
110
Индекс на брзина:
W
EAN:
6290300301073
ЕУ Етикета:
D
B
73 dB

Највисока цена:  144,2 €

Цена по парче

144,2 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  13,16 €

Назад кон врвот