Споредете до 4 продукти:

Zeetex HP3000 275/40 R19 105W

Zeetex

Zeetex HP3000275/40 R19 105W

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Летни
Производител:
Zeetex
Ширина:
275
Висина:
40
Конструкција:
R
Дијаметар:
19
Индекс на товар:
105
Индекс на брзина:
W
EAN:
6290300301035
ЕУ Етикета:
D
B
73 dB

Највисока цена:  145,8 €

Цена по парче

145,8 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  0,01 €

Назад кон врвот