Споредете до 4 продукти:

Zeetex HP3000 255/45 R18 103W

Zeetex

Zeetex HP3000255/45 R18 103W

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Летни
Производител:
Zeetex
Ширина:
255
Висина:
45
Конструкција:
R
Дијаметар:
18
Индекс на товар:
103
Индекс на брзина:
W
EAN:
6290300300939
ЕУ Етикета:
D
B
73 dB

Највисока цена:  135,6 €

Цена по парче

135,6 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  16,31 €

Назад кон врвот