Споредете до 4 продукти:

Zeetex HP3000 235/55 R19 105W

Zeetex

Zeetex HP3000235/55 R19 105W

Тип на возило:
SUV
Употреба:
Гуми за сите терени
Производител:
Zeetex
Ширина:
235
Висина:
55
Конструкција:
R
Дијаметар:
19
Индекс на товар:
105
Индекс на брзина:
W
EAN:
6290300300984
ЕУ Етикета:
C
B
71 dB

Највисока цена:  154,1 €

Цена по парче

154,1 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  7,88 €

Назад кон врвот