Споредете до 4 продукти:

Zeetex HP3000 235/40 R19 96W

Zeetex

Zeetex HP3000235/40 R19 96W

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Летни
Производител:
Zeetex
Ширина:
235
Висина:
40
Конструкција:
R
Дијаметар:
19
Индекс на товар:
96
Индекс на брзина:
W
EAN:
6290300300977
ЕУ Етикета:
D
B
73 dB

Највисока цена:  125,3 €

Цена по парче

125,3 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  8,16 €

Назад кон врвот