Споредете до 4 продукти:

Zeetex HP3000 235/35 R19 91W

Zeetex

Zeetex HP3000235/35 R19 91W

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Летни
Производител:
Zeetex
Ширина:
235
Висина:
35
Конструкција:
R
Дијаметар:
19
Индекс на товар:
91
Индекс на брзина:
W
EAN:
6290300300960
ЕУ Етикета:
D
B
72 dB

Највисока цена:  103,5 €

Цена по парче

103,5 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  13,05 €

Назад кон врвот