Споредете до 4 продукти:

Zeetex HP3000 225/55 R19 103W

Zeetex

Zeetex HP3000225/55 R19 103W

Тип на возило:
SUV
Употреба:
Гуми за сите терени
Производител:
Zeetex
Ширина:
225
Висина:
55
Конструкција:
R
Дијаметар:
19
Индекс на товар:
103
Индекс на брзина:
W
EAN:
6290300300953
ЕУ Етикета:
D
B
71 dB

Највисока цена:  132,7 €

Цена по парче

132,7 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  7,88 €

Назад кон врвот